Imadium

Kariera w sprzedaży

Email Drukuj
Bez sprzedaży firma nie ma szans, trzeba się cały czas szkolić, by nie zostać w tyle. Ta konferencja jest bezpłatna i on line i wszystko wskazuje na to, że będzie wysoki poziom merytoryczny, zatem udostępniam wydarzenie.

Realia Kariery
Fundacja Wspierania Rozwoju Realia Kariery wraz z Urzędem Dzielnicy Mokotów zapraszają na bezpłatną konferencję z cyklu FORUM REALIA KARIERY pt. „Kariera w sprzedaży – wybór, rozwój, satysfakcja”.

Konferencja, na której obecni będą dyrektorzy działów HR i sprzedaży, doradcy kariery i sami kandydaci, rozpocznie debatę na temat rynku pracy w kontekście dopasowania oferty pracodawców w Polsce do potrzeb i oczekiwań pracowników.
Jak wynika z badania BKL – Badanie Pracodawców 2010– 2014, ponad 50% firm poszukujących pracowników i doświadczających trudności w ich znalezieniu wskazuje na braki w kompetencjach zawodowych kandydatów, a co czwarty pracodawca twierdzi, że brak samodzielności, przedsiębiorczości, motywacji do pracy, odporności na stres u kandydatów są przeszkodą aby ich zatrudnić. Jednocześnie pracodawcy Unii Europejskiej upominają się o polskich menedżerów, chwaląc pracowników z Polski za samodzielność, etykę i wydajność.
Podczas wydarzenia podejmiemy próbę opisania przyczyn dlaczego tak się dzieje i zastanowimy się nad rozwiązaniami.

Naszym celem jest wyrównywanie różnicy w asymetrii informacji pomiędzy pracodawcami, a kandydatami oraz zwiększanie zdolności zatrudnieniowej pracowników. Wydarzenie organizujemy w ramach inicjatywy społecznej.

Szczegółowy program: http://realiakariery.pl/konferencja/

Informacje i zapisy: Filip Rostecki Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Termin: 3 czerwca 2016 piątek w godz. 9.00 - 15.00
Miejsce: Mokotowskie Centrum Integracji Mieszkańców, ul. Jana Pawła Woronicza 44A w Warszawie.

Istnieje możliwość uczestnictwa online.
 

Dodaj komentarzCreated by SoftMatrix