Imadium

O nas

Email Drukuj


Istniejemy już ponad 15 lat...

 firma wewnątrz

zdjecie Jarka...głównie dzięki założycielowi i szefowi firmy. Po ukończeniu Elektroniki na Politechnice Łódzkiej zatrudnił się on w tworzącej się właśnie branży fiskalnej. Przeszedł wszystkie stopnie rozwoju: początkujący serwisant, specjalista szkoleniowiec, w końcu kierownik dużych serwisów. Samodzielnie prowadził proces homologacji urządzeń w Ministerstwie Finansów, współpracując z firmami zagranicznymi. Przeszkolił setki klientów i serwisantów. Śledził zmieniające się przepisy fiskalne i rozwój firm produkujących bądź importujących kasy fiskalne.

Na bazie tych doświadczeń, jak na mocnym fundamencie zbudował swoją firmę IMADIUM. Na głównego partnera handlowego wybrał firmę Optimus, który choć ewaluował obecnie do marki Novitus, to wciąż cieszy się opinią producenta najlepszych kas w Polsce. Dowodem na to są przyznawane nagrody. Np. kasa Nano E, po otrzymaniu godła "Teraz Polska" niedawno została wyróżniona ponownie prestiżową nagrodą "Przebój FMCG 2013" magazynu „Życie Handlowe” w kategorii „ najlepszy sprzęt elektroniczny”  a sam Comp S.A. - właściciel marki Novitus - 31 maja 2013 r. nagrodzony został przez Kapitułę Konkursu promocyjnego LIDER RYNKU:

"Comp SA Novitus Centrum Technologii Sprzedaży - Najlepsza w Polsce Firma w zakresie produkcji i dystrybucji elektronicznych kas sklepowych z pamięcią fiskalną".

Firma Imadium

Fachowa wiedza przy wyborze partnera strategicznego owocuje coraz większą liczbą zadowolonych klientów. Tym bardziej, że w ogromnej większości są obsługiwani przez jednego z najbardziej kompetentnych Katarzyna Dębskaserwisantów w całym województwie. 

Dodatkowym atutem firmy jest innowacyjny Program Partnerski, dzięki któremu użytkownicy  kas mogą mieć okresowe przeglądy za symboliczną złotówkę.

W efekcie dzisiaj IMADIUM jest stabilną firmą o wyjątkowej formule szkoleniowo-serwisowej, która prowadzi do wzajemnej współpracy użytkownika kasy i serwisu, pozwala też głębiej poznać wzajemne potrzeby i nawet zaprzyjaźnić się!

Chcesz poznać nas bliżej? Zajrzyj na nasz blog: Zapraszamy!

 

Created by SoftMatrix