Imadium

Terminale płatnicze bezpłatne przez pierwszy rok dla małych firm

Email Drukuj

Firma PayTel S.A., z którą współpracujemy w zakresie płatności bezgotówkowych, przystąpiła do programu "Polska Bezgotówkowa". Umożliwia on małym firmom korzystanie z terminala płatniczego, czyli przyjmowanie płatności kartą bez opłat czynszu i prowizji przez 12 miesięcy. I nie ma tu żadnych "haczyków", bowiem koszty pokrywane są przez Fundację Polska Bezgotówkowa, której fundatorem jest Związek Banków Polskich. Z programu mogą skorzystać małe firmy, które nie oferowały płatności bezgotówkowych przez ostatni rok. Nie mogą do niego przystąpić "sieci" powyżej 5 placówek oraz operatorzy innych automatów typu: biletomaty, parkomaty, bankomaty itp. Nie jest wymagany minimalny obrót, przedsiębiorca może zainstalować do 3 takich terminali i na każdym z nich jest zwolniony z opłat czynszu przez 12 miesięcy i z prowizji do 100 tys. obrotu bezgotówkowego. Zapraszamy!

Dopisuję, bo pojawił się nowy szczegół: Taksówkarze mogą otrzymać bezpłatne terminale w ramach Programu Polska Bezgotówkowa nawet jeśli działają pod korporacją.


 

Komentarze 

 
#2 terminaleolka 2018-05-17 11:53
nie wiedziałam, że taksówkarze mogą dostać darmowe bezpłatne terminale
Cytować
 
 
#1 IntermarketJanina 2018-02-13 13:30
Bardzo słuszna inicjatywa. Terminale niestety były często poza zasięgiem najmniejszych sprzedawców. Teraz powinno się to zmienic i nawet w przypadku małych sklepików jest szansa że sie one pojawia.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Menu witryny

certyfikat
Created by SoftMatrix