Imadium

Jak uzyskać dodatkowy zwrot za kupno kasy online?

Email Drukuj

Oprócz 700 zł zwrotu z Urzędu Skarbowego dla nowych przedsiębiorców lub przymuszonych do wymiany na online, producenci kas marki Novitus i Elzab oferują 200 zł zwrotu za kasę fiskalną online w zamian za podpisanie umowy na terminal płatniczy w Polsce Bezgotówkowej. Jak to działa? W skrócie:

1. Kupujesz odpowiednią dla siebie kasę online Novitus lub Elzab.

2. Podpisujesz umowę na terminal płatniczy z firmą PayTel w Polsce Bezgotówkowej (można podpisać umowę na 1 rok, czyli bez kosztów do 100 tys. obrotu na terminal)

3. Wypełniasz odpowiedni formularz na stronie: https://www.kasazaterminale.pl/formularz

4. Po okresie weryfikacji danych z formularza otrzymujesz zwrot 200 zł na podany w formularzu nr konta.

Można odzyskać maksymalnie 600 zł (3 zestawy kasa+terminal). Czas trwania Promocji: do dnia 30.06.2020 z możliwością jej przedłużenia.

Oczywiście zarówno kupno kasy jak i formalności związane z podpisaniem umowy na terminal z firmą PayTel najlepiej zrealizować u jednego Partnera Novitus lub Elzab, czyli takiego, który również współpracuje z firmą PayTel. Klientów z okolic Łodzi zapraszamy oczywiście do nas :) 

I jeszcze małe przypomnienie:  Z programu Polska Bezgotówkowa mogą skorzystać małe firmy, które nie oferowały płatności bezgotówkowych przez ostatni rok. Nie mogą do niego przystąpić "sieci" powyżej 5 placówek oraz operatorzy automatów typu: biletomaty, parkomaty, bankomaty itp. Nie jest wymagany minimalny obrót, przedsiębiorca może zainstalować do 3 takich terminali i na każdym z nich jest zwolniony z opłat czynszu przez 12 miesięcy i z prowizji do 100 tys. obrotu bezgotówkowego. Uwaga: do Programu można przestępować tylko do końca bieżącego roku.

Zapraszamy! 

Dodaj komentarz


Menu witryny

certyfikat
Created by SoftMatrix