Imadium

O nas

Email Drukuj


Istniejemy już 20 lat...

 firma wewnątrz

zdjecie Jarka...głównie dzięki założycielowi i szefowi firmy. Po ukończeniu Elektroniki na Politechnice Łódzkiej zatrudnił się on w tworzącej się właśnie branży fiskalnej. Przeszedł wszystkie stopnie rozwoju: początkujący serwisant, specjalista szkoleniowiec, w końcu kierownik dużych serwisów. Samodzielnie prowadził proces homologacji urządzeń w Ministerstwie Finansów, współpracując z firmami zagranicznymi. Przeszkolił setki klientów i serwisantów. Śledził zmieniające się przepisy fiskalne i rozwój firm produkujących bądź importujących kasy fiskalne.

Na bazie tych doświadczeń i przy wsparciu żony, jak na mocnym fundamencie zbudował swoją firmę IMADIUM. Na głównego partnera handlowego wybrał firmę Optimus, który choć ewaluował obecnie do marki Novitus, to wciąż cieszy się opinią wiodącego producenta kas fiskalnych w Polsce. Fachowa wiedza przy wyborze partnera strategicznego owocuje coraz większą liczbą zadowolonych klientów. Tym bardziej, że w ogromnej większości są obsługiwani przez jednego z najbardziej kompetentnych Katarzyna Dębskaserwisantów w całym województwie. Stopniowo rozszerzaliśmy wachlarz produktów i kontrahentów. Początki były bardzo trudne, a droga długa i pełna niespodzianek. Jednak czas mija szybko i teraz już jesteśmy wspierani przez młode pokolenie. 


Firma Imadium

W efekcie dzisiaj IMADIUM jest stabilną firmą o wyjątkowej formule szkoleniowo-serwisowej, która prowadzi do wzajemnej współpracy użytkownika kasy i serwisu, pozwala też głębiej poznać wzajemne potrzeby i nawet zaprzyjaźnić się!

Chcesz poznać nas bliżej? Zajrzyj na nasz blog: Zapraszamy!

 

Menu witryny

certyfikat
Created by SoftMatrix